ماه هرمس آریا

تولید و توزیع مقاطع فولادی

021-91007176

ورود

ثبت نام

سبد خرید

0 کالا موجود

درباره ما

معرفی شرکت ماه هرمس

شرکت ماه هرمس آریا با توجه به تجارت ۴۰ ساله موسسین و مدیران در صنعت تولید سازه و مقاطع فولادی با هدف سرمایه گذاری در تولید محصولات فولادی از طریق بورس و سرمایه گذاری به صورت مشارکت در بخش خصوصی فعالیت خودش را آغاز کرد و در حال با توجه به نیاز کشور و در راستای نیل به اهداف استراتژیک از پیش برنامه ریزی شده برای ایجاد تنوع در تولید ، تامین و خدمات فعالیت توسعه ای خود را با سرمایه گذاری و مشارکت در بخش ذوب فولاد با انواع گرید های آلیاژی ، تامین آهن اسفنجی ، مواد معدنی ، تامین انواع مواد اولیه ذوب ریزی به صورت قراضه‌ و ضایعات ، تولید محصولات نوردی به صورت مقاطع تسمه، میلگرد، نبشی، پروفیل و قوطی های صنعتی، طراحی و راه اندازی و ساخت ماشین آلات شرکت های نورد با تکنولوژی های کشور های ترکیه و آلمان، واردات مستقیم انواع بلبرینگ های صنعتی از کشورهای مطرح با برند اختصاصی، واردات و صادرات انواع کالا های مجاز به سراسر جهان.

محصولات نوردی

تاسیس شرکت ماه هرمس

شرکت ماه هرمس آریا برای ورود رسمی به بازار های بین المللی و برنامه ریزی های کلان و درخواست مشتریان خود، در سال ۱۴۰۰ اقدام به تاسیس شرکت و شروع فعالیت در کشور عمان و کشور امارات تحت عنوان شرکت (هرمز الدولیه للاعمال و الاستثمار ش م م) نموده است.

ماموریت و چشم انداز

شرکت ماه هرمس آریا با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و با تکمیل زنجیره ارزش و تامین در رشته فولاد و تکیه بر تجارت و دانش سهامدران عمده و همکاران با انگیزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتریان حقیقی و حقوقی و مصرف کنندگان ملی و بین المللی شده است با هدف رشد ماندگار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد به تعهد به ارزش های اخلاقی و مسولیت اجتماعی پایبند است.

از اینکه کشور ما را به، عنوان شرکتی معتبر، پویا، چابک، کارآفرین، ارزش کذار به حقوق اجتماعی میشناسد به خود میبالیم و به مسیر بی انتهای خود و مسولیت های سنگین خود نیز واقف هستیم.

واردات بلبرینگ های صنعتی
حمل و نقل داخلی

ارزش های سازمانی

  • اشتغال آفرینی پویا
  • مشتری مدار
  • یادگیری، نواوری و بهبود مستمر
  • انعطاف پذیری در انجام فعالیت ها
  • مشارکت در کار گروهی
  • مسئولیت پذیر و پاسخگو
  • نتیجه گیری
  • ارتقا هم افزایی مبتنی بر واقعیت با رویکرد فرآیند به صورت درون گروهی و به همراه شرکای تجاری

سولات متداول

برای خرید انواع فولاد های شرکت ماه هرمس از قبیل فولاد آلیاژی، فولاد های نوردی و شمش فولادی کافیست با شماره تلفن شرکت تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

ارسال بار توسط ماه هرمس، از طریق کارشناسان واحد باربری ماه هرمس به هر نقطه از کشور شدنی است. همچنین مخاطبان عزیز ماه هرمس این امکان را دارند که حمل و نقل کالای خریداری شده را با مسئولیت خودشان انجام دهد.

میلگرد